Strona stworzona przez: iQHotel.pl

 

  przewozy osobowe dostępne całą dobę

transport zorganizowanych grup w dowolne miejsce na Podhalu 

możliwość indywidualnego wynajęcia taksówek na imprezy okolicznościowe, wesela, konferencje

przewóz bagaży i przesyłek (zakupy, doręczenie poczty kwiatowej)

pomoc w uruchomieniu silnika, holowanie

transfer z/na dworzec lub lotnisko

NASZA OFERTA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Profesjonalny przewóz na Podhalu

 

Wygodnie i bez ograniczeń - zawieziemy cię w każde miejsce!

 

Od wielu lat prowadzimy działalność transportową na terenie Zakopanego i okolic.  Na co stawiamy w naszej pracy? Przede wszystkim na bezpieczeństwo - licencjonowani kierowcy dbają o przestrzeganie przepisów drogowych oraz są wyszkoleni i przygotowani także do udzielenia pomocy w razie konieczności.

 

Profesjonalizm - dzięki perfekcyjnej znajomości zakopiańskich dróg, a także pomocy nowoczesnych urządzeń nawigacyjnych gwarantujemy szybki i korzystny cenowo dojazd do celu. Kontaktowość - nasi kierowcy to prawdziwi kumple w podróży - chętnie z Tobą porozmawiają, a także pomogą się odnaleźć w naszym mieście. Elastyczność - obsługujemy klientów indywidualnych, zorganizowane grupy oraz firmy. Nasza flota składa się z komfortowych samochodów, które pomieszczą od 4 do 8 osób!

CO O NAS MÓWIĄ 

Niedrogi przewóz, a to jest najważniejsze w taksówkach. Można śledzić ruch taksówki kiedy do nas dojeżdża, mimo to sam kierowca utrzymuje kontakt z klientem w razie np. opóźnienia. Kierowcy bardzo uprzejmi, chętnie rozmawiają o mieście i nie tylko. Samochody i przewóz bez zarzutu. Kierowcy są pomocni - jeśli ma się walizki, pomogą wstawić i wyjąć je z bagażnika. Serdecznie polecam.

 

KUBA

Zamówiłam kurs na 5.00, taxi było punktualnie, wcześniej dostałam info na SMS jakie auto jedzie, nie było problemów. Polecam Euro Taxi za obsługę i koszt przejazdu.

 

MAŁGORZATA

Pełne zadowolenie, potwierdzenie wysyłają SMS-em, a tam jest link do śledzenia taxi więc widzisz kiedy mniej więcej podjedzie.

 

TADEUSZ

Polecam szybko sprawnie fachowo i nie drogo jak na zakopiańskie warunki

 

ADAM

JESTEŚMY DOSTĘPNI 24 H NA DOBĘ!

     196 88

     + 48 602 822 666

     18 2000 688

NAJTAŃSZE TAXI W ZAKOPANEM

ZAMÓW TAXI

ZAMÓW TAXI

TAXI 4, 6, 8 OSOBOWE

BUSY

AUTOBUSY

+ 48 602 822 666