Strona stworzona przez: iQHotel.pl

NASI PARTNERZY

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE

+ 48 602 822 666 / 18 2000 688 / 196 88 

Jesteśmy do Twoje dyspozycji!

 

ZAPYTANIA MAILOWE

info@taxizakopane.pl

Planujesz urlop w Zakopanem? Zarezerwuj taxi!

 

ZOBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

info@taxizakopane.pl

Sprawdź co u nas słychać!

 

ZNAJDZIESZ NAS TUTAJ!

ul. Bulwary Słowackiego 6b, 34-500 Zakopane

Zapraszamy do kontaktu!

 

ZESKANUJ KOD QR

lub

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ

ZAMÓW TAKSÓWKĘ W KILKA SEKUND!

 

Nasza aplikacja jest prosta w użyciu. Intuicyjna obsługa pozwala szybko i z łatwością zamówić taksówkę w dowolne miejsce. Zamawiając w ten sposób zyskujesz na czasieZobacz jakie to proste.

POBIERZ WYBIERAJĄC PREFEROWANY SKLEP

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY 

 

Jesteś pierwszy raz w Zakopanem? Zyskasz wiele czasu i pieniędzy jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, zamiast szukać drogich parkingów na mieście. Polecamy pozostawienie swojego pojazdu w domu. Przyjedziemy po Ciebie na dworzec czy lotnisko -  po prostu wskaż nam miejsce odbioru.

NOWOCZESNE SAMOCHODY

 

Nieodłącznym elementem naszej pracy jest także dbanie o pojazdy. Nasze auta to dla nas nie tylko źródło dochodu, ale jak dla większości mężczyzn - prawdziwa miłość. Robimy więc wszystko, aby były naszą dumą i wizytówką - sprawne, zadbane, dopieszczone.

DOŚWIADCZENIE

 

Jesteśmy doświadczeni nie tylko jako kierowcy, ale także jako Górale. Urodzeni i wychowani na Podhalu znamy każdy zakątek tego miejsca. Wiemy jakie drogi wybrać aby uniknąć korków, umiemy też doradzić w jakie rejony turystyczne warto się wybrać.

ELASTYCZNA OFERTA 

 

Dowieziemy Cię do pracy, na spotkanie czy zwiedzanie innego miasta na Podhalu. Przygotujemy także zorganizowaną usługę transportową dostarczenia oraz odebrania grupy osób w dowolne miejsce na Podhalu. Wystarczy zadzwonić - przygotujemy indywidualną ofertę!

KOMFORTOWE MIEJSCA BEZ LIMITU

 

Obsłużymy klientów indywidualnych oraz firmy. W jednym aucie przewieziemy od 4 do 8 osób. Dzięki temu w jednym czasie możemy zapewnić transport dla zorganizowanej grupy turystycznej.

POTRZEBNY KIEROWCA? WYBIERZ TAXI ZAKOPANE!
Sprawdź, dlaczego warto po nas zadzwonić!

POZNAJMY SIĘ

 

TAXI ZAKOPANE świadczy usługi transportowe na terenie Zakopanego, Podhala i całej Polski. W naszej pracy nie znamy ograniczeń!

Wszystkie auta są klimatyzowane, wygodne, zadbane i bezpieczne.

Cechą charakterystyczną naszej firmy jest zaangażowanie oraz wysoka jakość obsługi. Nasza oferta wybiega daleko poza standardowy transport i gwarantuje też fachowe doradztwo w zakresie turystyki na Podhalu. Naszym Klientom udostępniamy także bezpłatne mapy turystyczne miasta. 

Kierowcy TAXI ZAKOPANE to wykwalifikowany zespół, który dzięki licznym szkoleniom jest w stanie zapewnić komfortowy i bezpieczny transport w przyjaznej atmosferze. Eleganckie, firmowe stroje podkreślają ich zaangażowanie oraz przywiązanie do pracy w naszej firmie.

Gotowość obsługi obcokrajowców to zdecydowanie nasza silna strona na tle innych firm. Nasi kierowcy posługują się językami:

  • angielskim,

  • niemieckim,

  • rosyjskim,

  • francuskim

Co nas wyróżnia? Nie zatrzymujemy się! Mimo, że posiadamy silną i ustabilizowaną pozycję na rynku, ciągle się szkolimy, szukamy nowych rozwiązań i chętnie realizujemy specjalne zamówienia. Dzięki doskonałym umiejętnościom organizacyjnym pomożemy zaplanować a następnie zrealizować idealny przejazd w dowolne miejsce na terenie kraju!

Z nami dojedziesz na czas!

O NAS